Eczacıbaşı Profesyonel

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri markalarından biri olan Eczacıbaşı Profesyonel; profesyonel temizlik, hijyen, içecek ürünleri ve hizmetlerini bütünleşik çözümler sunarak, işletmelerle buluşturuyor. Eczacıbaşı Profesyonel geniş ürün portföyünün yanı sıra, EP Akademi ile işletmelere eğitim, denetim ve danışmanlık hizmetleri sunuyor. EP Akademi, müşterilerin karşılaştığı sorunları etkin, hızlı ve doğru bir şekilde çözmelerine yardımcı olup; yüksek standartta temizlik ve hijyen seviyesinin sağlanması için yönlendirici eğitimler veriyor.

Kurumsal Filmimiz

Eczacıbaşı Profesyonel, Selpak Professional markası ile temizlik kağıt ürünlerini işletmeler ile buluşturuyor. Hem yüksek kaliteli hem de tasarruf sağlayan son teknoloji ve yenilikçi ürünleri ile daha hijyenik ortamlar yaratan Selpak Professional, kağıt havlu, tuvalet kağıdı,peçete ve kutu mendili portföyünde barındırıyor.

Eczacıbaşı Profesyonel, Temizlik ve Hijyen kategorisi altında Maratem, Tana Professional, Selin, Sens ve Dispo markaları ile işletmelerin kimyasal temizlik ve hijyen ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Eczacıbaşı Profesyonel, işletmelerin bir numaralı temizlik ve hijyen çözüm ortağı olma vizyonu ile geniş ürün portföyü yanında, EP Akademi ile işletmelere eğitim, denetim ve danışmanlık hizmetleri sunuyor.

Eczacıbaşı Profesyonel, temizlik ve hijyen ürünleri ile birlikte profesyonel işletmelere içecek çözümleri de sunuyor. İster sıcak ister soğuk içilebilen Oralet toz ve granül içecekler ile birlikte siyah çay, yeşil çay, bitki ve meyve çayı çeşitleriyle Oralet Çay Ailesi’ni işletmeler ile buluşturuyor. Kahve tarafında Tchibo ve Cezbeli işbirlikleri ile ev dışı tüketim sektörüne hizmet veriyor.